הדפסת אלבום תמונות – הדרך הטובה ביותר לשמר את ההיסטוריה המשפחתית:


הדפסת אלבום תמונות

ההיסטוריה המשפחתית הופכת ונהיית קלה יותר ויותר לתיעוד, וזאת הודות לאמצעים הטכנולוגיים המתקדמים והמגוונים של ימינו.

לכן, זו הזדמנות מצוינת לשמר ולתעד את ההיסטוריה המשפחתית לדורותיה, במיוחד תמונות וחפצים שעלולים להתבלות או לאבד מאיכותם וערכם. לכאורה, כיום נראה שאין חשיבות מיוחדת לתיעוד שכן הכל נמצא באינטרנט, הכל כל-כך נגיש, וכל תמונה או חפץ מועברים ומונצחים ללא כל בעיה.

מדוע הדפסת אלבום תמונות כדאית

אך חשוב לזכור, כי אין לדעת מה יהיה בעתיד, לא בטוח שגוגל לנצח יישארו איתנו במתכונתם הנוכחית, כנ"ל לגבי וואטסאפ, פייסבוק ואפל. לכן כדאי להנציח באלבום מסודר (ויפה) את כל היקר לכם, מה שיישאר אתכם באופן פיזי כמה זמן שתרצו. אם אתם חוששים מאבדה של האלבום ביום מן הימים, כדאי להדפיס אותו בכמה עותקים לכל בני המשפחה (מה שיפה ורצוי לעשות ללא קשר מחשש של אבדה).

כל כך פשוט ועדיין כל כך יפה

איכות התמונות הישנות, יכולה לקבל תפנית כאשר סורקים אותם באיכות גבוהה לאלבום המודפס על נייר מחומר איכותי ביותר. כיום קיימים סוגים רבים של אלבומים, חומרים, גדלים ואיכויות, כך שכל מי שחפץ בהדפסת אלבום תמונות יוכל לעשות זאת ללא כל בעיה. טרם המהלך, בררו על המקום הטוב ביותר להדפסת אלבום תמונות, תקבלו המלצות מאנשים שכבר עשו זאת, תתייעצו עם נציגים של כמה מקומות ובסופו של דבר תגיעו להחלטה היכן לבצע את ההדפסה. רק לאחר שסגרתם על מקום, וראיתם באילו תוכנות יש לעצב על מנת שהאלבום יודפס, תעברו לשלב המעשה.

אל תשארו לבד בהכנת האלבום

רתמו את עצמכם או גם את בני משפחתכם למשימה, ותתכוננו לעשייה לא פשוטה אך המרתקת לאין שיעור של שחזור ותיעוד ההיסטוריה המשפחתית באמצעות הדפסת אלבום תמונות. בקשו מכל קרובי המשפחה, גם מהרחוקים שאינכם בקשר איתם, תמונות, חפצים, מסמכים וסיפורים על המשפחה וההיסטוריה שלה. ככל שזה יבוא מיותר מקורות כך התוצאה תהיה יותר מקיפה. לאחר שתאספו את כל השלל, רק אז תוכלו להחליט (ולא דקה לפני) איזה גודל אלבום תרצו, סגנון עיצובי, חומרים מהם יהיה עשוי וכדומה. אחרי כל זה, באמת תהיו מוכנים לעצב ולערוך ולבצע הדפסת אלבום תמונות שירגש כל קרוב משפחה שלכם, וכל קרוב משפחה עתידי.

עיצוב אלבום תמונות

ניתן לעצב את אלבום התמונות באינטרנט ולפיכך ניתן לבחור את מיקום התמונות, אין צורך שהתמונות יהיו אחת אחרי השניה אלא ניתן לכוון את התמונות לפי רצונכם והמראה העיצובי שאתם מעוניינים באלבום. בנוסף תוכלו לבחור את מסגרת התמונות הקרע ואף לשנות את התמונה עצמה בין אם אתם מעוניינים להגדיל להקטין או להחסיר פריטים.
מקווים שנהנתם מהכתבה מוזמנים להמשיך ולקרוא עוד כתבות מעולות באתר שלנו.

הדפסת אלבום תמונות – הדרך הטובה ביותר לשמר את ההיסטוריה המשפחתית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in