פילאטיס מכשירים- אימון לגוף ולנפש


פילאטיס מכשירים

בואו לגלות עם פילאטיס מכשירים כיצד חוג מצוין זה הפך בעשור האחרון לחוג ההתעמלות המועדף על אנשי הספורט ואף על הסלב

מרבית הזמרים, השחקנים והדוגמניות הבוחרים גם הם בפילאטיס כחוג ההתעמלות העיקרי שלהם.

מהו פילאטיס מכשירים?

פילאטיס מכשירים יהפוך את הכושר הגופני שלכם למיוחד ובעיקר ליוצא דופן. חוג הפילאטיס שהיה מיועד מתחילתו לשם מטרות של שיקום בעיקר לפצועי גוף בבתי החולים ובכל מוסדות השיקום השונים ברחבי העולם. לאור תוצאות מרשימות במיוחד ואף מהירות של רפואת הפצועים וסוגים שונים של נכויות שנעלמו או השתפרו באופן מפליא, הפך הפילאטיס לחוג ההתעמלות האהוב על כל גיל. פילאטיס מכשירים הוא אחד מחוגי הספורט שהם פופולאריים ואהובים ביותר על כולם.

אימון הפילאטיס

עם פילאטיס מכשירים אנו מתאמנים בגישה עדינה ונעימה המאפיינת באופן ראשי ועיקרי את החוג, ואנו מתרגלים תרגילי מאמץ בעלי עדינות רבה שיתאימו לכל מתעמל עם כל רמה של כושר גופני.

הפילאטיס משפר את הבריאות הגופנית

ההתעמלות האיכותית של פילאטיס מכשירים תמנע שחיקות או פציעה בגוף ועל כן נבחרת ואהובה על העוסקים באמנויות כגון רקדנים או זמרים שונים, עקב הופעות רבות ושימוש עיקרי בגופם. היתרונות של החוג רבים ובולטים. עם הסדרה המחזורית של התרגילים הייחודים לחוג, ועם שילוב של המכשירים הבנויים בתוספת של קפיצים ומתיחות כל התרגילים של הפילאטיס משקמים למעשה את כל השרירים של הגוף, יוצרים חוזק רב יותר במסת השרירים הכללית ומקדמים את גמישות הגוף ואת חיזוקו באופן הדרגתי.

אין אפשר ללמוד להתאמן גם בבית

במקביל החוג ניתן ליישום גם בזמן הפנוי בבית ובאמצעים פשוטים ביותר ובליווי מכשירים עדינים. פילאטיס שהומצא בתחילה לשם שיקום כל הגוף מפציעות שונות, ולהעלמת כאבי גוף, הוכיח את עצמו כמתאים מאד לכל גיל ולכל האוכלוסייה ואף בייחוד לאנשים שפחות אוהבים לזוז. הממציא של תרגילי הפילאטיס- ג'וזף פילאטיס בנה למעשה סדרה של תרגילים מיוחדים במטרה לשקם מבחינה רפואית פצועי גוף והתרגילים המצוינים והאיכותיים הללו שהיו קלים מאד לביצוע , כבשו עם הזמן גם את כל יתר המתעמלים בעולם כולו ואת כל העוסקים בספורט כתחביב או כמקצוע.

הפילאטיס הוא אימון ששומר על הגוף שלנו במקביל לריפוי שרירים כואבים לעומת אימונים אחרים כמו ריצה אירובי ועוד אשר עלולים לפגוע בגופנו ולא מתאימים לכל גיל. הפילאטיס מתאים לכל הגילאים ואף מומלץ כאימון לאוכלוסיה הבוגרת.

פילאטיס מכשירים- אימון לגוף ולנפש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in