אחוזה רעננה – שכונה פסטורלית ומלאת חיים


אחוזה רעננה

חיים בסביבה איכותית פירושו אחוזה רעננה.

לתושבי אחוזה רעננה ידוע מעבר לכל ספק כי הם נהנים באופן רב מאיכות חיים מובילה וגבוהה וכן מסביבת מגורים איכותית וצומחת, המובילה במדד איכות החיים בארץ, אחוזה רעננה היא שכונה מובילה הנהנית כיום גם ממכון כושר חדיש מרשת גרייט שייפ המוסיפה לשכונת אחוזה רעננה אווירה איכותית ורבה יותר של בריאות ושל חיים ברמה הגבוהה המאפיינת את השכונה.

מהי אחוזה רעננה

אחוזה רעננה ידועה כשכונה איכותית וקטנה, בעלת איכויות גבוהות עם מגורים בסביבה יוקרתית, תרבותית ואיכותית. היא ממוקמת במקום המרכזי ביותר בארץ, בקרבה לכבישים הראשיים ולמרכזי כל תחנות האוטובוסים והרכבות, אחוזה רעננה הינה שכונה הנמצאת בעיר מרכזית ומובילה לצד תל אביב, בקרבה רבה לכל ערי המרכז ולדרכים הראשיות, היא כוללת בתוכה את מרכזי הבילוי והתרבות המובילים ביותר בארץ, וכן מתחמי קניות ראשיים עם מגוון רב לאפשרויות בילוי מהנות.

מקומות לבילוי בשכונה

גם חיי התרבות עשירים ותוססים מאד במקום, ובנוסף אחוזה רעננה ממוקמת לצד שטחים ירוקים רבים של מדשאות ופארקים רחבי ידיים, אקלים צח ואוויר מעולה, הרחק מכל אזוריי התעשייה המזהמים. הסביבה כולה עשירה ומטופחת, כוללת שטחים רבים ומרהיבים הטובלים בירוק, פארקים ומדשאות, והטבע המושך את העין ומרהיב ביופיו מאפיין בצורה רבה את שכונת אחוזה רעננה.

פעילויות תרבותיות וחינוכיות בשכונה

את כל היתרונות הקיימים בכל נושא ותחום ניתן לייחס בקלות רבה לאחוזה הידועה כשכונה מובילה ואיכותית בישראל. גם מבחינת הפעילות התרבותית והחינוכית הענפה במקום ובסביבת השכונה, וכן בהקשר לרמת החיים ולסביבה הסוציאלית והכלכלית של המקום ושל איכות התושבים, ועד לרמתה הגבוהה של מערכת החינוך עם שיעורי ההשכלה והאקדמיה הגבוהים במקום, כל אלו תורמים רבות לאיכות החיים הכללית ולהיותה של שכונת אחוזה איכותית ומובילה בכל נושא. באחוזה חיי תרבות עשירים הכוללים גם מגוון גדול של פעילויות בכל קשת התחומים- בנושאי תרבות, סרטים, הצגות או חוגים במתנ"סים השונים ובמוסדות התרבות ברחבי העיר. כעת שכונת אחוזת נהנית גם באופן בלעדי מאיכות חיים טובה יותר עם מגוון הפעילויות והחוגים של רשת גרייט שייפ לשמירה על כושר גופני מצוין ולשמירה על הבריאות הכללית.

בתי קפה ומסעדות בשכונה

באחוזה רעננה תוכלו למצוא שפע של בתי קפה ומסעדות בין הטובות בארץ, ניתן לטייל בשכנה וחאר כך לשבת בבית הקפה הפונים אל האזור הירוקים והיפים. ביניהם תוכלו למצוא את בליקר בייקרי, רולדין ועוד.

קניות בשכונה

אחוזה רעננה מתהדרת ברחוב קניות ראשי והומה חנויות, זהו הרחוב המרכזי ששם תוכלו למצוא עשרות של חנויות בגדים. האווירה הינה אווירה רגועה של קניות לעומת תל אביב ותוכלו להסתובב באזור הפסטורלי ולערוך את הקניות בזמן שלכם.
מקווים שנהנתם מהכתבה מוזמנים להגיב לנו ולספר לנו על החוויות שלכם ברעננה. בנוסף אל תעצרו כאן תמשיכו לקרוא עוד כתבות מעולות באתר שלנו.

אחוזה רעננה – שכונה פסטורלית ומלאת חיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in