תמונה רומנטית ליום האהבה – כפאזל, סדין, או כהדפסת קנבס תמונות:


קנבס תמונות

יום האהבה צועד בצעדי ענק, ורבים נוהרים לרכוש מתנות לבני / בנות הזוג.

המתנה שהכי פופולרית כבר שנים רבות ביום זה, היא כמובן הבאת תמונה רומנטית. התמונה נפוצה בכל מיני קונסטלציות, כאשר לכל אחת יש את הקטע שלה. להלן הקונסטלציות הנבחרות לקראת היום הרומנטי בשנה:

פאזל

בעבר היה נפוץ יותר, וכיום מעט פחות. מדובר בהדפסת תמונה על פאזל, כך שמקבל המתנה יוכל להרכיב את פאזל התמונה. בפועל, לרוב מביאים את הפאזל כמתנה כשהוא כבר שלם, מה שפוגם מעט בחשק להרכיבו. דבר נוסף, הוא שלרוב הפאזל מכיל מעט חלקים ושגודלם הוא גדול ביותר, מה שלא מוסיף קושי להרכבת הפאזל אלא להיפך. לכן, הרעיון הכי מקורי שתוכלו לעשות בהקשר זה, הוא לבקש מהמדפיסים שהפאזל יהיה גדול ויכיל הרבה חלקים, ולתת אותו במתנה כשהוא מפורק לחלקים (כמו פאזל אמיתי). אם מקבל המתנה הוא חובב פאזלים, זו תהיה המחווה האידיאלית עבורו.

קנבס תמונות

קנבס תמונות זה הדבר המרשים והיפה ביותר מכל סוגי התמונות. הקנבס הינו בד-נייר התופס נהדר את התמונה ושומר על איכותה בכל גודל שהוא. התמונות שיהיו במיוחד יפות על קנבס תמונות הן נוף ותמונות קלוז-אפ של אנשים, כך שאם יש לכם תמונה מוצלחת של אחד משני הסוגים הללו, הדפסת קנבס תמונות תתפוס אותה מצוין09. בנוסף, לרוב מה שמרשים בקנבס תמונות זה גודל התמונה, לכן יש לקחת בחשבון שתמונה זו תהיה מוגדלת וראויה להיתלות במקומות מרכזיים בבית כמו בסלון. זו מתניה שיכולה להחזיק שנים ותמיד להזכיר לכם את הרגע שמבחרתם להנציח על הקנבס.

מצעים

הדפסה על מצעים, נשמע בהתחלה כמשהו יותר ניינטיז שמתאים לתיכוניסטים, אך אם עושים זאת נכון זו יכולה להיות מתנה יפהפייה שתרגש כל מי שיקבל אותה. הסוד הוא לא להדפיס תמונה מוגזמת בגודלה על הסדין, שכן לא בטוח שתרצו לישון עם תמונה בגודל הטבעי שלכם. לכן, ההמלצה היא להדפיס תמונה קטנה על המצעים ולהוסיף לה כיתוב מתאים. למראה אישי יותר, ניתן לקנות טוש בד עמיד במים, ולרשום בכתב ידכם הקדשה אישית על הסדין.

חלוקים

ניתן לרכוש חלוק עם קדמה בהקדשה אישית שישמש אתכם יום יום ותמיד יזכיר למי שמקבל את החלוק שחושבים עליו. ניתן גם להדפיס על החלוק תמונה אך לא יראו אותה באיכות גבוה במיוחד.

לסיכום אם אתם מעוניינים לקנות מתנה שעליה תדפיסו תמונה עם הרגע הכי יפה שלכם אז עדים לכם לרכוש קנבס תמונות כך שהתמונה תצא באיכות הטובה ביותר ותוכלו לראות אותה כל בוקר כאשר אתם מתעוררים.
מקווים שנהנתם מהכתבה ושעזרנו לכם להחליט איזה מתנה לקנות לכבוד יום האהבה, מוזמנים להגיב לנו איזה מתנה הכי המועדפת בעינכם. אל תעצרו בכתבה הזו מוזמנים להמשיך ולקרוא עוד כתבות מעולות במגוון נושאים שונים באתר שלנו.

תמונה רומנטית ליום האהבה – כפאזל, סדין, או כהדפסת קנבס תמונות:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in