סטודיו פילאטיס – מכשירים אשר ישדרגו לכם את חווית האימון


סטודיו פילאטיס

לאחרונה ניתן להבחין בטרנד הבריאות הפוקד את ארצנו (וגם את העולם), ובו אנשים מתחילים לעבור שינוי ולעבור לאורח חיים בריא יותר וטוב יותר.

אורח החיים הזה משלב לרוב תזונה נכונה וספורט. אם כן, ניתן לחלק את סוג האנשים הללו לשניים – אלה שמגיעים למכוני הכושר השונים, ועובדים במרץ יום יום במטרה לפתח ולשמור על גופם, והסוג השני – אלה שמעדיפים להתאמן בבית, באופן עצמאי בזמן שלהם ובקצב שלהם.

כמה דברים שאתם צריכים לדעת על סטודיו פילאטיס

אז בין אם אתם מהסוג הראשון או השני של אותם קבוצת אנשים, הנה כמה דברים כדאי לדעת על אחד האימונים הפופלריים ביותר, כיפים ביותר, ובעיקר – מועילים ביותר.
אם כן,אימון בסטודיו פילאטיס הינו שיטה ייחודית לאימון גופני, שמטרתה היא שיפור הישיבה והיציבה ותפקודו היומיומי של גופנו. כלומר, סטודיו פילאטיס מאפשר אימון שונה מספורט של ריצה או רכיבה, פילאטיס מבצעים לרוב בישיבה או בשכיבה על הגב ולרוב נעזרים באביזרים ומכשירים שונים.

מכשירים אשר תוכלו למצוא בסטודיו פילאטיס ויעזרו לכם להיכנס לכושר

לתחום הפילאטיס מכשירים מגוונים אשר נבחרו בקפידה ומותאמים כל אחד מהם לחיזוק שרירים שונים, ולתרגילים שונים. קיימים בסטודיו פילאטיס מכשירים רבים, אשר את חלקם ניתן לרכוש באופן פרטי, ולבצע את התרגילים בבית, בעצמכם.

בסטודיו פילאטיס מכשירים ואביזרים נלווים, אשר שימוש בהם מעניק את האימון הטוב ביותר לגוף. בין המכישרים ניתן למצוא: גלילים – המסייעים בהפעלת שרירים עמוקים, משפרים את היציבות ומחזקים את הגפיים, ובנוסף אף משמשים ככלי עיסוי לאחר האימון. כמו כן, תוכלו לרכוש טבעות פילאטיס אשר ממוקמות בין הרגליים או הידיים ותורמות לחיזוק שרירי הירך, הידיים, הגב והחזה. בנוסף, ניתן לקנות כדורים המסייעים לשיפור היציבה, שיפור שיווקי המשקל ושיפור הקורדינאציה, וכן כדורים מסוג אחר המיועדים למגוון רחב של תרגילים שניתן לבצע בבית באופן עצמאי.  

סטודיו באבזור המתקדם ביותר בתחום

כל ציוד בסטודיו פילאטיס, המכשירים והאביזרים הנלווים מהווים יתרונות למתאמן. בנוסף, הם מוסיפים גיוון והנאה לאימון. במקום לעבור אימון רגיל עם תרגילי גוף, תוכלו להוסיף קצת "פלפל" לאימון שלכם, ולתת לו גוון אחר. כך תכירו שלל תרגילי פילאטיס חדשים שלא ידעתם שקיימים, ואולי תתחברו אליהם יותר, מה שיכול לעלות את המוטיבציה והאהבה שלכם לפילאטיס. כי אם לא תנסו – איך תדעו?
אין ספק שבסטודיו פילאטיס קיימים מכשירים המותאמים לקהל יעד נרחב ביותר, ולאוכלוסיות שונות ומגוונות. כך שאין חשש מכך שלא תמצאו את המכשיר הטוב והנכון ביותר עבורכם.

סטודיו פילאטיס – מכשירים אשר ישדרגו לכם את חווית האימון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in