הדפסת אלבום תמונות באיכות מעולה


הדפסת אלבום

אלבום תמונות מודפס הוא ללא ספק מה שתצטרכו על מנת לשמור למזכרת תמונות רבות מן העבר.

אנשים רבים, אשר בעברם נסעו לחו"ל, חגגו במסיבות לא מעטות או פשוט צילמו תמונות להנאתם בשגרה, משתמשים באלבום התמונות המודפס בשביל להביט בזכרונות מתוקים מן העבר. הדפסת אלבום מאפשרת לכל אדם להטמיע זכרונות אלה ולשלוף אותם מהמגירה בכל זמן שיתחשק לו.

הדפסת אלבום – טיפים ראשוניים למזמיני העבודה

לעולם אל תגדילו תמונה. גם אם מדובר בתמונה תיעודית נדירה של סבא או סבתא שלכם, ודומותיה, וכל מה שיש לכם הוא עותק מוקטן של תמונת פספורט, שימוש בתוכנת הגדלה ייצור יותר נזק מתועלת. האם ניתן לומר כי מי שיש לו השכלה תיכונית, יידע לפתור בעיות במקומות עבודה בהן הדרישה היא תואר אקדמי? לא, כי חסר לו ידע. אותו דבר בתמונה. לתמונה אין באמת צבעים וצורות, יש לה אינפורמציה, ואותה היא ממירה לצבעים וצורות. הגדלת תמונה קטנה היא למעשה הגדלה של אוביקט ממועט אינפורמציה, והתוצאה היא מתיחת הקיים וטשטושו. לכיוון ההפוך, הדבר אפשרי. אם התמונה היא ענקית, הקטנתה לא תגרע אינפורמציה. טיפ נוסף שאנו יכולים לספק: בחירת סוג הנייר. בבחירת סוג הנייר, מומלץ לבחור בנייר כרום ולא בנייר רגיל, שכן קשיחותו ומידת העובי הרבה שלו שומרים על הדפסת אלבום מלהצהיב, והוא ייראה כמו חדש גם אחרי אחסון לתקופה ארוכה.

בחירת הכריכה המועדפת

כאן, יש לכם דילמה אם לבחור בכריכה קשה או רכה. כריכה רכה חוסכת עלויות להדפסת אלבום, ממש כמו בהוצאת ספר לאור. יחד עם זאת, אם הדפסת אלבום נועדה גם לשימוש ילדים וטף, זה יכול לפתוח פתח להרס האלבום ואפילו לפציעת הילדים מחיתוך נייר. בסביבת ילדים, טוב תעשו אם תשתמשו בכריכה עבה שגם תשמור לכם על האלבום, וגם תשמור על הילד. בנוסף אם האלבום הינו אלבום חתונה או אלבום זיכרונות של המשפחה יותר מרשים לרכוש כריכה קשה, היא תשמור על האלבום מקימוטים ותשמר לשנים רבות.

מאפיינים נוספים של אלבום התמונות המודפס

מומלץ להוסיף תיאור קצר לכל תמונה, כל במידה ותשכחו היכן צולמה התמונה או מי החברים המצולמים בה יהיה לכם תיאור שתמיד יזכיר לכם. מומלץ לחלק את האלבום לנושאים, על מנת שתוכלו למצוא בקלות את התמונות הרצויות לכם, אם ובמקרה שתצטרכו, לדוגמא אם האלבום הינו אלבום טיולים מומלץ לחלק את האלבום לפי אזורים, או אם האלבום הינו אלבום משפחה מומלץ לערוך אותו בסדר כרונולוגי. מומלץ להכין גם גרסה ממוחשבת (דיגיטלית) שתשמש אתכם ליישומי מחשב, אם וכאשר תזדקקו להם. המחשב תמיד זמין לנו ואנו לעיתים נעדיף לצפות בתמונות מהמחשב ולא בהכרח להוציא את האלבום. גם אם נרצה לשתף את המשפחה והחברים בתמונות יותר קל לשתף אותם דרך המחשב.

למידע נוסף על הדפסת אלבום, ניתן לפנות אלינו!

הדפסת אלבום תמונות באיכות מעולה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in