קניון קצת אחר – הכירו את קניון ערים כפר סבא


קניון ערים כפר סבא

לא כולם מכירים את קניון ערים כפר-סבא, אך תושבי אזור השרון והסביבה יודעים עוד משנת 1993 כי הקניון הכי מיוחד במזרח התיכון נמצא ממש מתחת לאפם.

הקניון, משתרע על פני שטח עצום של לא פחות מ-15,500 מ"ר ובו חנויות רבות. אך גולת הכותרת היא הדרך בה הוא בנוי – הקניון בנוי כמבנה דו קומתי כאשר הוא מבנה חיצוני לכל דבר, זאת אומרת ללא קירות, אלא התמזגות מלאה עם הסביבה. מבנה מיוחד זה מייצג בנייה אורבנית שישנה מעט באופן יחסי בישראל, ובטח בתקופה שהוקם – בתחילת שנות התשעים.

המבנה המיוחד של הקניון מאפשר לו לא רק להיות יפה, אלא גם להתנהל באופן שונה ממה שאנו מכירים כיום על קניונים. למשל, זה מאוד לגיטימי ואף רצוי להתנייד בקניון בעזרת אופניים, קורקינטים ועוד כלי רכב מזעריים. השימוש באותם ניודים הוא לגיטימי עד מאד. הקניון אף נודע כאתר בילויים פופולרי לרוכבי האופניים והקורקינטים כאשר לאחר דרך מתישה הם נהנים ממסלול אורבני. בנוסף, הניוד בעזרת אופניים גם מקלה על התזוזה בקניון העצום ומאפשרת להוציא פחות מאמץ על הליכה מיותרת.

הפופולריות שמציע קניון ערים כפר סבא

הגודל העצום של קניון ערים כפר-סבא, ביחד עם היותו פתוח לשטחים עצומים, מאפשר הקמת אירועים שונים בו ובסמוך אליו. בימי שישי למשל, מתקיימים באורח קבע שוק אוכל, יריד אמנים והופעות שונות. ובאופן כללי מתקיימות באופן קבוע הופעות ילדים מגוונות, סדנאות יצירה ומגוון הרצאות. ניתן לומר שבאופן כללי נחשב קניון זה לקניון מאד פופולרי ומציע לילדים מגוון פעילויות אשר באמצעותם ניתן להעביר את הזמן בצורה מהנה. פעמים רבות הורים מחפשים להיכן ניתן לקחת את הילדים בכדי להעביר להם את הזמן בהנאה, ואין ספק שקניון ערים כפר סבא הוא הפתרון לכך, כמו כן ניתן למצוא בקניון ערים כפר סבא חדר כושר איכותי וידוע בשמו ובאיכותו, חדר כושר זה מאפשר למתאמנים להגיע בכל שעות היממה ולהנות מאימונים מוצלחים וטובים, בין אם זה אימונים הנעשים במכשירים של החדר כושר ובין אם זה אימונים הנעשים על ידי חוגים שיש שם. כאשר ישנו קניון אשר משלב בתוכו גם חדר כושר אזיזה הופך את אותו קניון למבוקש יותר.

המבנה הגדול שמכיל את כל חנויות המותגים

אז נכון שקניון ערים כפר-סבא הוא בעיקר מקום שמתפעלים מהמבנה האורבני הייחודי שלו, אך אל נשכח שהוא קודם כל קניון שנועד לספק את גחמות הצריכה של האדם המודרני. בקניון ישנם חנויות ודוכנים רבים מכל בתחומים – הלבשה והנעלה, קוסמטיקה, ספרים, סלולאר ומחשוב ועוד. כך שלא משנה לאיזה צורך תלכו לקניון ערים כפר סבא, תמצאו בלי חיפוש מיותר את מה שאתם צריכים. ואם כל זה לא מספיק, בסוף הסיבוב קניות תמיד תוכלו להתרווח באחד מבתי הקפה שיש בקניון כגון: ארקפה, אילנ'ס, קפה גרג, קפה ג'ו ואפילו במסעדות גדולות שמספקות ארוחה שלמה ודשנה כגון מוזס, לה פמיליה ומקדונלד'ס.

קניון קצת אחר – הכירו את קניון ערים כפר סבא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in