מחפשים פעילות להורים וילדים? הנה 3 הצעות


הורים וילדים

החופשים שהחגים מביאים עימם דורשים מאיתנו ההורים להפגין יצירתיות ולחשוב על כל מיני פעילויות לילדים ובינהן גם פעילויות של הורים וילדים.

אותם פעילויות מאפשרות להעביר את הזמן עם הילדים בדרך הטובה ביותר והמהנה ביותר וכך להנות ממגוון פעילויות מרתקות וזמן איחוד עם הילדים, דבר אשר לעיתים מזניחים אותו בשל שגרת היום יום.

אומנם לא כל דבר חייב להיות פעילות של הורים וילדים אבל אין ספק שפעילות של הורים וילדים היא פעילות נהדרת ונפלאה לשני הצדדים ומביאה לחיזוק הקשר בין ההורה לילד ולהעצמת התקשורת בינהם.

אלו פעילויות של הורים וילדים יש?

חשוב לזכור שמדובר על עולם עשיר מאוד אז ריכזנו רק שלוש דוגמאות של פעילויות כאלו. מן הסתם, ככל שתהיו יצירתיים יותר, כך תפנקו את הילדים שלכם ואת עצמכם יותר, ותוכלו להעביר את הזמן בדרך יעילה ומהנה בו זמנית.

משחקי קופסא

אומנם מדובר על משהו יחסית מיושן אבל אם מצליחים למצוא משחק קופסא שגם הילד וגם את מתחברים אליו – אשרכם. מדובר בפעילות נהדרת ומבורכת אשר משאירה את הטלפון הנייד בצד ומאפשרת לכם לקיים זמן איכות נהדר יחד.

ידוע שעולם הטכנולוגיה תופס חלק נכבד מאד מחיינו, מרבית האנשים אינם שמים לב כיצד הזמן עובר להם על ידי שימוש בכל אותם מכשירים סלולריים, לכן זמן איכות אמיתי של הורים וילדים זהו הזמן הטוב ביותר שקיים, להתנתק מכל הטכנולוגיה שעופפת אותנו ולהנות ממשחקים אמיתיים ומוחשים.

 

הרכבת פזל

אין מדובר על הפזלים הפשוטים של הילדים הקטנים אלא עם פזל של לפחות אלף חלקים, כזה אשר נחשב למאתגר ביותר. כאשר מדובר על הרכבת פזל מורכב וקשה יותר נדרש שיתוף פעולה בין ההורה והילד ולכן זו פעילות נהדרת של הורים וילדים. ברגע שיש שיתוף פעולה בין הצדדים אפשר לראות בקלות איך ההרכבה המשותפת הופכת לפעילות מהנה של ההורה והילד. בנוסף, בגלל שמדובר על פעילות יחסית טכנית, זו פלטפורמה נהדרת לשוחח על כל מיני דברים מבלי לחוש מבוכה של מבט פנים מול פנים.

בישול ואפייה

אומנם זו לא פעילות סטנדרטית של הורים וילדים אבל ללא ספק מדובר בפעילות כיפית ומעשירה לשני הצדדים ויתרה מכך מדובר בפעילות שבסופה יש תוצר נהדר שאפשר להנות ממנו ואף לתת לשאר בני המשפחה להנות ממנו. העבודה המשותפת במטבח הופכת לפרויקט נהדר של חיבור בין ההורה לילד וכך אפשר גם להנות מהדרך וגם מהתוצאה הסופית.

לסיכום, כאשר אתם מחליטים לעשות פעילות של הורים וילדים תחשבו על משהו ששני הצדדים יהנו ממנו: גם ההורים וגם הילד או הילדים, וכך הזמן יעבור בחוויה אמיתית. אין טעם לבחור פעילות שלא מחברת בין הצדדים כי אחרת סתם נוצרים תסכולים מיותרים וחבל.

מחפשים פעילות להורים וילדים? הנה 3 הצעות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in