במה כדאי לבחור – תמונת קנבס או תמונה רגילה


תמונת קנבס

אין כמו להגדיל תמונה יפה ומרגשת על מנת להביא לאחד מיקירכם כמתנה.

השאלה הנשאלת היא כיצד להביא את התמונה – בדרך המסורתית והרגילה של הגדלת תמונה עם מסגרת או בדרך הפופולרית על ידי הדפסת תמונת קנבס? כל השיקולים, היתרונות והחסרונות לפניכם:

הדפסת תמונה רגילה

הדרך המסורתית והישנה, של הגדלת תמונה לתמונה גדולה יותר, בחירת מסגרת יפה, ציפוי זכוכית למשמר וכל זה נתלה בסלון הבית או בכל מקום אחר. זוהי הדרך המוכרת והרגילה אשר בה אנשים מפתחים תמונות. אין ספק שהדפסת תמונות והענקתם בתור מתנה זוהי מתנה מקורית ומיוחדת משום שאין כמו להתבונן בתמונות ולהזכר באותם רגעים יפים ואותם חוויות אשר עברתם.

היתרונות: הדרך הישנה הינה גם הדרך הקלאסית, ויש שימצאו אותה כיפה יותר. היופי הוא בעיקר במסגרת שנועדה לתת לתמונה ערך מוסף ולכן יש לבחור אותה בקפידה רבה.

החסרונות: מדובר בפריט כבד למדי (הן מבחינת המשקל והן מבחינת המראה) מה שמגביל גם שינוע וגם אופציות למיקום התמונה – שכן היא עלולה להיות מעט כבדה מדי לתלייה בחדר השינה למשל, ולכן תתאים במיוחד לסלון. בנוסף, כפי שכבר צוין, תמונה בדרך המסורתית מחייבת מסגרת שתיתן לה את הטאץ' העיצובי, ומסגרת זה עסק מאוד יקר, וזה לא משנה אם אתם בוחרים במסגרת הכי פשוטה שיש. כאשר מדובר בתמונה איכותית ויפה אז כל מסגרת יכולה להעניק לה מראה נפלא, לכן יש לבחור בקפידה ובצורה נכונה את את התמונות.

הדפסת תמונות על קנבס- ההדפסה החדשה והעכשווית

הדרך הפופולרית יותר, הגדלת תמונה והדפסתה על בד קנבס, שהוא בעצם בד קשיח, איכותי ועמיד המתאים במיוחד להדפסת תמונה, כך שכיום זה השימוש העיקרי בבד זה (לעומת לפני כמה עשורים, אז היה השימוש העיקרי בקנבס למפרשים ולחלקים שונים בספינות ואוניות). הדפסת תמונות על קנבס הפכה להיות הדפסה פופולארית ביותר, מדובר בהדפסה איכותית ומרשימה מאד ולכן אנשים מעדיפים לבצע הדפסה על קנבס מאשר הדפסה רגילה.

היתרונות: מדובר בדרך קלה לביצוע – כיום יש מקומות רבים שכבר מתמחים בהדפסת תמונת קנבס, אפילו במקומות של קניות כמו סופרים גדולים ישנה אפשרות לבצע הדפסת תמונות, כך שכל מה שצריך זה להביא את התמונה ולבחור את הגודל הרצוי, ואף יותר מכך – ניתן לבצע את כל התהליך דרך האינטרנט ורק לחכות למשלוח עד הבית. תמונת קנבס גם נחשבת לזולה יותר מאשר תמונה רגילה עם מסגרת, וגם לקלילה יותר בנוכחות שלה כך שניתן להתאימה לכל מאורע החל מחתונה, יום הולדת 70, יום הולדת שנתיים ועוד. בנוסף, אופן הדפסת תמונת קנבס הינו מתירני יותר כך שעל הקנבס עצמו ניתן לבחור מיני עיצובים.

חסרונות: יש שיגידו שקנבס פחות יפה מתמונה רגילה, אך הרוב דווקא יעדיפו תמונת קנבס.

במה כדאי לבחור – תמונת קנבס או תמונה רגילה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in