סינמה סיטי 1+1 – בילוי מעולה ליום שבת


מבצע, סרט , סינימה סיטי , אמריקן אקספרס

אז מה עושים עם הילדים בשבת הקרובה? יש לאמריקן אקספרס אחלה דיל בשבילכם

 

בכל סוף שבוע יש לנו את הבעיה של איתור פעילות נעימה וראויה להיות עם הילדים. כאשר מדובר על ילדים שפחות אוהבים טיולים בטבע ויותר מכך, הורים שפחות אוהבים את הטיולים בטבע אין לנו הרבה ברירה וצריך למצוא פעילות שתעסיק את הילדים לכמה שעות כדי למנוע מצב שבו נמצאים כל היום מול מסך הטלוויזיה והמכשיר הנייד. עם זאת, אנחנו רוצים למנוע מצב שבו כל סוף שבוע יש עלויות מרובות בגלל שמחפשים עיסוק לילדים.

אז מה בכל זאת עושים?

סינמה סיטי באו עם הרעיון הגאוני של סינמה סיטי 1+1. הרעיון שעומד מאחורי המבצע של סינמה סיטי הוא לאפשר לאנשים לקנות כרטיס אחד לסרט ואז לקבל את הכרטיס השני במתנה. כלומר, הלכה למעשה, יש הנחה של חמישים אחוז על הרכישה.

למי המבצע של סינמה סיטי 1+1 עוזר במיוחד?

מבצע של סינמה סיטי 1+1 יכול להיות סיוע משמעותי למשפחות שיש בהן הרבה ילדים שרוצים ללכת לסרט ובזכות המבצע הזה יכול להוזיל משמעותית את העלויות. כמו כן, המבצע הזה יכול להיות רלוונטי במיוחד לחיילים בחובה אשר בלאו הכי מרוויחים משכורת שבקושי מספיק להם לפלאפל או קוקה קולה בשק"ם. כאשר הם יוצאים לחופשה בסוף שבוע הם מאוד רוצים להנות ולבלות ואם מאפשרים להם להנות ממבצע שבו הם מקבלים שני כרטיסים במחיר של אחד, העלויות של הבילוי יורדות משמעותית ואז הרבה יותר קל להם. כאשר מדובר על בני נוער, המבצע של סינמה סיטי 1+1 יכול לעזור גם כן. גם אם בני הנוער האלה עובדים, הם לא מרוויחים סכומי עתק. כאשר מדובר על מבצע של שני כרטיסים במחיר של אחד, הם יכולים הרבה יותר בקלות לאפשר את המבצע הזה לעצמם.

פופקורן, סרט, קולנוע
פופקורן לחווית צפייה מושלמת

ומה השורה התחתונה?

באופן מפתיע מאוד ובניגוד לרוב המבצעים שיש בשוק, המבצע של סינמה סיטי 1+1 הוא ללא כל דופי וללא כל ספק, המבצע הכי מוצלח שיש. אין בו בעיות ולא חלות עליו איזה שהן מגבלות. כאשר אתם מתלבטים מה לעשות בסוף שבוע, פשוט לכו לסינמה סיטי לראות סרט.

סינמה סיטי 1+1 – בילוי מעולה ליום שבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in