ישראכרט – סינמה סיטי 1+1 – המבצע הכי שווה החודש


פופקורן, סרט

כאשר יוצאים משנות העשרה ומהכפיפות לבית הספר ושיעורי בית אפשר לבלות גם באמצע השבוע ולא כפופים רק לבילויים בסופי השבוע

עם זאת, כאשר מתחילים להעלות את כמות הבילויים גם לאמצע השבוע יש לכך מחיר כלכלי ואז נדרשת מאיתנו יצירתיות למצוא כל מיני מבצעים מעניינים שיוזילו את הבילויים שלנו. כך למשל ישראכרט – סינמה 1+1.

אז מה זה בעצם אומר ישראכרט – סינמה סיטי 1+1?

לחברות האשראי השונות יש כל מיני הסדרים עם מקומות הבילוי אשר יוצרות הנחות משמעותיות שמאוד מטיבות עם הצרכן. כך למשל ההטבה הנהדרת של ישראכרט – סינמה סיטי 1+1. הרעיון של ההטבה הזו היא שכאשר רוכשים את כרטיסי הקולנוע עם כרטיס הישראכרט, אפשר לקבל שני כרטיסים במחיר של אחד ואז חוסכים למעשה עלות מלאה של כרטיס. מדובר במבצע חסר תקדים שכל שהוא דורש מאיתנו הוא ערנות לקיומו.

למה צריך לשים לב כאשר רוכשים את ההטבה של ישראכרט – סינמה סיטי 1+1?

בגלל שמדובר בהטבה חסרת תקדים חשוב מאוד לשים לב לאותיות הקטנות של המבצע. ככל הנראה יהיה כתוב את המועדים שאפשר לממש אותו או איזה שהן הגבלות כי הרי לא יכול להיות שיאפשרו לממש מבצע שכזה על סרטים שמוקרנים בסוף השבוע, למשל. על מנת למנוע מפח נפש מיותר, מומלץ לקרוא את האותיות הקטנות של ההטבה ישראכרט – סינמה 1+1 ולראות אם יש איזה שהן הגבלות שחשוב לשים אליהן לב.

מתי כדאי לממש את ההטבה ישראכרט – סינמה סיטי 1+1?

על מנת שיהיה לנו אפשרות להנות מכל הסוגים של הבילויים, כדאי לדעת מתי לממש ולהנות מכל אחד מהם. כאשר מדובר על הטבה של שני כרטיסים במחיר של אחד כמו ישראכרט – סינמה סיטי 1+1, אנחנו ממליצים לממש אותו דווקא במהלך השבוע, כשזקוקים לאיזה שהוא שובר שגרה שיהפוך את היום שלנו לנעים ונסבל יותר. באופן זה אנחנו יכולים לפרגן לעצמנו בילוי שהוא לא יקר מדיי ולא להרגיש רע עם ההוצאה הכספית.

ומה בשורה התחתונה?

תהיו נדיבים כלפי עצמכם וערים למבצעים שמתפרסמים. באמצעות מבצע כמו ישראכרט – סינמה סיטי 1+1 אתם יכולים להרשות לעצמכם ללכת לסרט באמצע השבוע מבלי לחשוב פעמיים.

ישראכרט – סינמה סיטי 1+1 – המבצע הכי שווה החודש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in