המוזיאון הימי הלאומי – הרפתקה מעמיקה לכל המשפחה |מוזיאונים


מוזיאון, קיר צבעוני

מחפשים פעילות מהנה לילדים ולכל המשפחה? פעילות שמצד אחד תיהיה מהנה ומצד שני תיהיה גם משכילה?

מצאנו לכם פתרון – תוכלו לבקר במוזיאונים אחד מהם הוא מוזיאון הימי הלאומי בחיפה. מוזיאון שבו כל המוצגים קשורים, איך לא, אל הים. בין המוצגים תוכלו למצוא ספנות, אמנות, מיתולוגיה, סחר ימי קדם, מטבעות, מכשירים מדעיים, מיפוי ימי ואפילו גם ספנות מודרנית.

ביקור במוזיאונים הוא הזדמנות מצוינת ללמוד על תולדות הספנות באגן הים התיכון ואת סיפורה הייחודי של העיר חיפה. כל זאת בעזרת מוצגים מוחשיים המציגים את הסיפור וההיסטוריה בצורה מהנה וחווייתית. למעשה, ההיסטוריה אשר מוצגת במוזיאון הימי הלאומי מורכבת מ-5000 שנים של ממצאים ארכיאולוגים ימיים. בין הממצאים תוכלו להתרשם מחפצים אשר נמצאו בקרקעית הים כמו עוגנים, קסדות, כלי נשק ומטבעות.

כמו כן, במוזיאון הימי הלאומי תוכלו למצוא גם תערוכה קטנה המוקדשת כל כולה למיתולוגיה ימית ולשודדי ים, מה שמכונה בשפה הלא רשמית – פיראטים. תערוכת הפיראטים תספק למבקרים במוזיאון הימי הלאומי הצצה מהריבה לחייהם הקדומים של הפיראטים. כיצד פעלו, כיצד חיו, ואיך העבירו את שהותם הארוכה בלב ים.

ביקור במוזיאון הימי הלאומי הינו ללא ספק הרפתקה ייחודית לכל המשפחה

לא צריך להיות חובב ספנות על מנת להבין או להנות מהתערוכות המוצגות המוזיאון, אלא רק להיות סקרנים. המוזיאון הימי הלאומי אינו מוזיאון רגיל, אלא מציג חוויית מוזיאון ייחודית ומרתקת במיוחד על עולם הים וכל הקשור אליו. המוזיאון מחזיק צוות עובדים ומדריכים מיומנים, אשר עברו הכשרות רבות ויוכלו לענות לכם וילדיכם על שאלה שתצוץ. המוזיאון מזמין ומקבל קבוצות רבות של בתי ספר, תיירים, עובדים בימי כיף, וקבוצות מארוגניות פרטיות אשר מבלות במשך יום שלם במוזיאון ומתרשמות מההיסטוריה רבת השנים המוצגת בו.

אין ספק כי המוזיאון הימי הלאומי בחיפה הינו אופציה נפלאה לפעילויות לא שגרתית אשר מתאימה לכל הגילאים, ומרחיבה לנו את הידע בכל הנוגע לעולם הימי שנמצא ממש מתחת לרגלינו. המוזיאון הימי הלאומי הינו נכס בכל הנוגע לתגליות ולסיפורים החשובים שהתחרשו בהיסטוריה הימית של אגן הים התיכון, ומהווה כפריט לאומי חשוב במיוחד. הרי, על מנת שנדע כיצד להתקדם עלינו תחילה לדעת את ההיסטוריה שלנו כעם, ועל כן לא בכדי הוקם גוף לאומי הדואג לאסוף את פרטי המידע הללו, וכן להעביר אותם הלאה בצורה מעניינת וייחודית.

המוזיאון הימי הלאומי – הרפתקה מעמיקה לכל המשפחה |מוזיאונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in