קניון ערים כפר סבא – המקום שיש בו הכל


קניון , כפר סבא

עולם הקניונים ותרבות הצריכה עולים ונוסקים למקומות חדשים והזויים. עם זאת, ככל שהקניונים נהיים גדולים יותר הם הופכים מנוכרים יותר ואז דווקא כוחם של הקניונים הישנים, קטנים והאינטימיים עולה

כך למשל קניון ערים כפר סבא. בעוד איזור השרון מתמלא בעוד ועוד קניונים גדולים ומפוארים, דווקא קניון ערים כפר סבא צומח ועולה והפופולאריות שלו לא יורדת, אלא להיפך.

למה קניון ערים כפר סבא נשאר כל כך פופולארי ומבוקש?

כנראה שלהיסטוריה ולותק יש חוקים משלהם. לא משנה כמה קניונים ממשיכים לבנות בכפר סבא, עדיין יש לקוחות נאמנים שמגיעים לקניון ערים כפר סבא על מנת לבצע את הקניות שלהם ולא משנה מה. בסופו של דבר, אם מסתכלים על החנויות שיש בקניון ערים כפר סבא, לא מדובר על מבחר שונה ומיוחד באופן המצדיק את הנאמנות אליו, אבל כמו שנאמר: אנשים מצביעים ברגליים, ופה ללא ספק ההצבעה קיימת.

מקום פתוח תמיד נעים יותר

אחד היתרונות המרכזיים שיש לקניון ערים כפר סבא הוא העובדה שמדובר בקניון פתוח, כלומר, החנויות מסודרות סביב רחבה גדולה אשר יוצרת חלל מיוחד ונעים שאפשר גם לטייל בו וגם לרכב בו על רולר בליידס ואופניים. מאחר ומדובר על רחבה גדולה, יש להרבה אימהות לילדים קטנים אינטרס ללכת לשם ולתת לילדים להתרוצץ ולהוציא אנרגיות. מדובר על זכות שאי אפשר לממש בקניון רגיל שבו בדרך כלל יש הרבה יותר סכנות ודברים להיתקל בהם מאשר במרחב הפתוח שיש בקניון ערים כפר סבא.

סוס מנצח לא מחליפים

לא תמיד אוהבים את השוטטות בקניון ולכן ברגע שיש קניון שיודעים בדיוק איפה כל דבר נמצא, מאוד קשה להחליף אותו. כאשר רמת השליטה שלנו גבוהה מאוד, הרבה יותר קל לנו להתמצא בקניון ואז יהיה לנו פחות כיף ללכת למקום אחר. מאחר וקניון ערים כפר סבא הוא קניון ותיק והיסטורי, מי שמתגורר באיזור מכיר אותו היטב ולכן לא יהיה לו שום אינטרס להחליף אותו בקניון אחר.

שורה תחתונה – אם יש קניון שאתם אוהבים: אל תמהרו להחליף אותו בעד קניון אחר.

קניון ערים כפר סבא – המקום שיש בו הכל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in