מה תעשו בחופש הגדול? לכו להחווה של חוה!


עכבר, אוגר , ארנב

כל שנה אנחנו ניצבים בפני אותה בעיה: הילדים יוצאים לחופש מהמסגרות של בית הספר והגנים למשך שבועיים וחצי ואילו ההורים ממשיכים לעבוד כרגיל פרט לערב החג וחג הפסח עצמו

על מנת להימנע ממצב שבו הילדים מבלים שעות רבות מול מסכים של טלוויזיה וטלפון נייד, ההורים מנסים למצוא פעילויות כיפיות שיהיה לעשות איתם. כחלק מרשימת הפעילויות שאנחנו ממליצים עליהן בלב שלהם, כדאי לכם ללכת להחווה של חוה.

מה זה החווה של חוה?

מדובר על פינת חי ענקית שמשתרעת על פני 25 דונם וממוקמת בקיבוץ חפץ חיים. החווה של חוה מנוהלת על ידי חוי זליגר ובני משפחה ומשרה אווירה משפחתית ואישית מתוך כוונה להעניק חוויה מעשירה וכיפית שמשלבת בילוי משפחתי והיכרות עם הטבע.

מה עושים בהחווה של חוה?

החווה של חוה מציעה מגוון רחב של פעילויות נהדרות לכל בני המשפחה:

  1. רכיבה על חמורים – מתבצעת על ידי מדריכים מוסמכים שעברו הכשרה בהחווה של חוה ושהם מנוסים היטב בהרכבה של ילדים על חמורים.
  2. אפייה של פיתות נהדרות על טאבון חם ואכילתן מיד בתום האפייה.
  3. חצר ליטוף גדולה – בגלל שמדובר בחווה ענקית ובאזור כפרי ונהדר, יש פינת ליטוף עם הרבה חיות שהילדים יכולים להסתובב בה באופן חופשי וללטף את החיות שמסתובבות שם.
עכבר, אוגר
פינת ליטוף לכל המשפחה
  1. חליבת עיזים וגיבון גבינה – כחלק מהפעילויות שיש בהחווה של חוה, אפשר גם לחלוב עיזים ולבצע פעולות של גיבון גבינה. מדובר בחוויה מעשירה המלמדת איך מבצעים את התהליכים של מה שנראה לנו בנאלי וברור מאליו – שיש לנו חלב לשתות וגבינה לאכול. החוויה מעשירה וכיפית לילדים.
  2. מתקנים מתנפחים ורטובים בקיץ החם – כאשר הטמפרטורות עולות אין הרבה סבלנות לשוב דבר כי חם מאוד. החווה מציעה גם מגוון גדול של מתקנים מתנפחים שכיף לשחק בהם ולהשתעשע ובגלל שיש מים שמושפרצים על המתקנים, הרבה יותר נסבל להיות עם החום הנוראי ששורר.

לסיכום, כאשר אתם מתלבטים מה לעשות בחופשת הפסח עם הילדים, אין ספק שהחווה של חוה היא המקום האולטימטיבי בשבילכם לבילוי משותף עם הילדים.

מה תעשו בחופש הגדול? לכו להחווה של חוה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in