מנוי ללא התחייבות לחדר כושר – הפתרון המושלם למתלבט


קשור בחבל, התחייבות

קבלת החלטות נחשבת כחלק מאוד גורלי ומשמעותי בחיים של כולנו. החל מלקנות דירה או בית, מקום עבודה או חתונה, ועד לדברים הקטנים ביותר כמו מה ללבוש היום, או איזו מנה להזמין מהתפריט. אחת ההחלטות שנוהגת להרתיע אנשים רבים, היא הרשמה לחדר כושר.

בעולם בו טרנד הבריאות תפס תאוצה, וכיום קיימת מודעות גבוהה במיוחד לאורח חיים בריא וספורט, פזורים ברחבי הארץ עשרות ואפילו מאות מכוני כושר, סטודיואים וקאנטרי קלאבס רבים, המציעים עבודה על הגוף במגוון אופציות. החל ממכשירים לשימוש עצמי, ועד לחוגים בהדרכת מדריכים מנוסים ומקצועיים.

ברוב חדרי הכושר שונים תמצאו לרוב שטחי אימון אירובי, שטח מתיחות בעל מזרונים המיועד למתיחות, אימוני גמישות וכפיפות בטן, שטח אימון משקולות בעל רצפה מרופדת וספסלים, שטח אימון מכשירי כוח אשר כולל מכשירי אימון אשר בתוכם קיימות משקלות, חדר זומבה, חדר אופניים, וחדרי יוגה ופילאטיס. כמובן שכל מכון כושר בוחר לעצמו את החדרים או המכשירים המתאימים לו. עם זאת, תוכלו למצוא גם מקומות אימון אשר לא מחשיבים את עצמם כמכוני כושר, אלא רק כסטודיו בודד, המתמקד בסוג מסוים של אימון כושר גופני. כך למשל, תוכלו למצוא סטודיו לאימוני פילאטיס, סטודיו המתמחה בזומבה ועוד.

אם כן, אין ספק כי ההחלטה להרשם לחדר כושר ולהתחיל להתאמן באופן קבוע וסדיר, אינה החלטה של מה בכך. אמנם קיימים מדריכים ומאמנים אישיים אשר יוכלים ללוות את המתאמן שלב אחר שלב, אך למרות זאת, אנשים רבים עדיין נרתעים, ומפחדים לקחת על עצמם את ההחלטה הזו מחשש שלא יעמדו בה.

הרתיעה הגדולה מהרשמה לחדרי כושר נובעת בעיקר מן העובדה שמרבית האנשים חוששים מהתחייבות שכזאת.

על פי רוב, מכוני כושר עובדים בשיטת שלושה מסלולים של מנויים: מסלול של מנוי לחודש, מנוי לחצי שנה ומנוי לשנה. כמובן שהמנוי המשתלם ביותר הוא מנוי לשנה, אשר סכומו פר חודש נמוך משמעותית משני המסלולים האחרים. מטרתם של צוות חדר הכושר הוא כמובן למכור למתאמן הפוטנציאלי את המנוי לשנה, על מנת שיפקוד כמה שיותר את המכון, וכן ישלם את הסכום הגבוהה ביותר.

לאחרונה, יצא חוק חדש האומר כי יש להפסיק את התחייבות לחדרי הכושר. מעתה, ניתן לרכוש מנוי ללא התחייבות לחדר הכושר, ובכך להסיר את החשש שמא תרצו לבטלו באמצע השנה. בין אם מדובר במעבר דירה, או סתם החלטה אישית של המתאמן, תוכלו לבטל את המנוי ללא בעיה, כיוון שמדובר במנוי ללא התחייבות. מנוי ללא התחייבות תוכלו לרכוש באופן רגיל, ממש כמו שהיה עד כה, בעוד הטווייסט בו מתבצע רק במידה ואתם מעדיפים לעצור אותו במהלך השנה. למעשה, במידה ונתתם התרעה של חודש טרם ביטול המנוי, תוכלו לבטלו ללא עלות נופסת, מלבד עלות של חמישה אחוזים מגובה העסקה, ותשלום נוסף בעבור חודש מינוי אחד, על פי תעריף שנקבע מראש.

כלומר, מדובר במהפכה של ממש. אם בעבר, כאשר הייתם מעוניינים לבטל מנוי, הייתם צריכים לשלם על כל חודש שהייתם מנויים, כפול מספר החודשים הללו, הרי שהיום, באמצעות חוק מנוי ללא התחייבות, המצב אחרת לגמרי. באמצעות מנוי ללא התחייבות, אנשים רבים שעד כה היו חוששים מהרשמה למכון כושר, יחלו לפקוד אותו ולהפסיק לחשוש. כך, אנשים רבים יעשו כושר ונהפוך אט אט לעולם בריא יותר.

 

 

מנוי ללא התחייבות לחדר כושר – הפתרון המושלם למתלבט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in