פעלטון – יום כיף למשפחה


פעלטון, משפחה ,ילדים

מחפשים רעיון מקורי לבילוי עם הילדים? מתכננים אירוע ומחפשים פעילויות מגניבות וייחודיות אשר לא יורידו לילדיכם את החיוך מהפנים? הכירו את רשת פעלטון – רשת משחקיות לילדים, בפריסה ארצית.

מתחמי המשחקיות בקניונים השונים כבר אינם מחזה נדיר לראות. בין אם מדובר במתנקים מתנפחים, מתקני שעשועים או אטרקציות מגוונות, אין ספק כי הילדים מחכים לרגע בו הם יגיעו למקום, יורידו את הנעליים ויתחילו להשתעשע עם ילדים אחרים בגילם. אותן המשחקיות הללו מספקות רווח לשני הצדדים: מצד אחד, הילדים נהנים ומוציאים אנרגיות רבות, ומצד שני, ההורים יכולים להיות רגועים, כאשר הם יושבים במרחק המספק טווח ראייה אופטימלי על הילדים שלהם, ומעניקים להם למעשה תעסוקה כלשהי. כמובן, שהורים פעילים במיוחד יכולים לשחק ביחד עם ילדיהם ובכך ליצור חוויה משפחתית מגבשת ומהנה במיוחד.

משחקיית פעלטון מתמחה כבר שנים רבות בבניית והקמת מתחמי משחק לילדים, אשר ביניהם שני סוגים של משחקיות: "פעלטון אקטיב" ו"פעלולי". מתחמים אלה נפרסים על כ-24 קנינונים ומרכזי קניות ברחבי הארץ, ומספקים הנאה מרובה לילדים (וגם להורים) אשר מגיעים למקום. משחקיות פעלטון מציעות מגוון רחב של פעילויות מאתגרות ומעשירות, אשר מעניקות לילדים חוויות ואטרקציות בלעדיות ומהנות במיוחד.

ברשת פעלטון, קיים דגש רחב על שילוב מלא בין הנאה לבין לימוד באופן חווייתי, מה שיכול לפתח ולהעצים את הילדים, תוך כדי שהם משחקים ונהנים.

כך למשל, יוכלו הילדים לפתח את יכולת המוטוריקה שלהם באמצעות פעילות גופנית ברחבי הג'ימבורי, להכיר חברים חדשים, להתגבר על מכשולים ועוד.

פעילות במתחמי רשת המשחקייה פעלטון, מעניקה לכל המשפה מעין "טיים-אוף" על השגרה הלחוצה היומיומית, מה שגורם לזמן איכות נחוץ במיוחד להורים ולילדים כאחד. הרי כשהילדים שמחים ומאושרים, הדבר מקרין באופן אוטומטי גם על ההורים. מה גם שלא מדובר באטרקציה מורכבת מרחיקת לכת, שכן קרוב לוודאי שתוכלו למצוא מתחם משחקים מטעם רשת פעלטון בקניון הקרוב לביתכם.

מעבר לכך, רשת פעלטון מציעה ציוד משחקים ואטרקציות גם לאירועים פרטיים ועסקיים, הן למבוגרים והן לילדים, המותאמים באופן אישי על פי צורכי הלקוח. כך למשל, כל אירוע רגיל ונורמטיבי כמו יום הולדת, ברית, בר או בת מצווה, או כל אירוע אחר יוכלו להפוך במהרה למהנים ומאתגרים במיוחד עבור כלל האורחים, ואף יגמרו להם להנות במיוחד ולשמוח במהלך כל האירוע.

בין היתר מפעילה החברה שלל סוגים של מתקנים, בין היתר ציוד ג'ימבורי לפעוטות וילדים, ציוד לגני ילדים, ציוד עזר טיפולי עבור אנשי מקצוע, ציוד ספורט לבתי ספר ומכוני כושר, שולחנות משחק ומשחקי חשיבה, מתקני חצר לפארקים וגני ילדים, מתנפחים, מוצרי קידום מכירות ממותגים ועוד.
כמו כן, חשוב לציין כי החברה פועלת כבר עשרות שנים, ומאובטחת בתקנים ואישורים של מהנדסי בטיחות, מערכת ניהול איכות, מכון התקנים וכן אישור הפעלה ממשרד החינוך. כך שבכל הנוגע לבטיחות – תוכלו להסיר דאגה מליבכם.

פעלטון – יום כיף למשפחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in