בדקנו: מה עדיף,אלבום תמונות דיגיטלי, אלבום מסורתי או בעצם תמונה על קנבס?


תמונת קנבס

מדוע אלבומים דיגיטלים עדיפים על אלבומים מסורתיים?

כבר לפני כמה שנים טובות, נדחקו לפינה האלבומים המסורתיים לטובת אלבומים דיגיטלים. כך שכיום, אינספור אנשים עורכים אלבומים דיגיטלים ואילו אחוז בודד עדיין דבקים בשיטה המסורתית. אלבומים דיגיטלים נכנסו לחיינו אי שם לפני עשור ומאז מככבים. אז מעבר לכך שהם חדישים יותר וטרנדים, יצאנו לבדוק מהן הסיבות בגללן יש להעדיף אלבומים דיגיטלים על פני אלו הרגילים, והתשובות לפניכם:

טכנולוגיה

הטכנולוגיה המתקדמת, השולטת בכל פעולות היום-יום שלנו, גורמת לנו לעשות דברים באופן דיגיטלי בגלל הנוחות המרבית שבכך. ואם כל דבר שניתן לעשות בדרך הקצרה באופן טכנולוגי אנו מאמצים בחום, מדוע שזה יהיה שונה כשמדובר באלבומים? עיצוב והכנת אלבומים דיגיטלים נעשה על ידי תוכנות שמורידים למחשב, ללא לכלוך או בלאגן מיותר. ויותר מכך – אם בעבר פיתחנו תמונות באמצעות פילים ורק חיכינו לרגע בו נדביק אותן באלבום, הרי שכיום פיתוח תמונות הפך לדבר ארכאי וכל התמונות נמצאות במחשב, מה שתורם יותר להכנת אלבום דיגיטלי.

עיצוב ורושם

כאמור, העיצוב באלבומים דיגיטלים הוא הרבה יותר חופשי ולא תחום בגבולות. התוכנות דרכן מעצבים את האלבומים הן רבות אפשרויות ואתם פשוט יכולים להתפרע עם העיצוב. מה גם, שניתן לקבוע בעצמכם את גודל התמונות, ואיך בדיוק הן ייראו באלבום. מאותה הסיבה, אלבומים דיגיטלים הינם מרשימים ויפים יותר מאלבומים רגילים, הם זוכים ליותר מחמאות, והרי זו המטרה העיקרית, לא?

איכות

אלבומים דיגיטלים הם איכותיים יותר מאלו המסורתיים, וזאת בגלל כמה סיבות: ראשית, התמונות הינן איכותיות יותר שכן הן מודפסות על דף ספר איכותי ולא מפותחות כתמונות אשר לרוב מתבלות במיוחד בקצוות שלהן. שנית, מסיבה זו התמונות נשארות איכותיות לאורך זמן, מה גם שאין פקטור של הדבקה מה שאומר שלאורך זמן הן לא יכולות ליפול, וזאת להבדיל מאלבומים רגילים. שלישית, באופן כללי אלבומים דיגיטלים מיוצרים מחומרים איכותיים וחדישים יותר מאלבומים רגילים, כאשר ישנה אופציה תמיד לשלם יותר וכך לקבל אלבום דיגיטלי איכותי יותר (כזה הנראה כמו ספר, בכריכה קשה) שיישמר לאורך זמן רב יותר.

תמונות על קנבס 

כל מי שרוצה לעצב את המשרד שלו יודע שזה לא מספיק להוסיף ריהוט או לצבוע את הקירות בצבעים מעניינים, אין מנוס וחייבים להוסיף גם תמונות על הקירות. משרדים שאין בהם תמונות נראים ריקים ומנוכרים. לעומת זאת, משרדים שיש בהם תמונות על הקירות יוצרים אווירה נעימה יותר וביתית יותר. על מנת להכין תמונות שיתאימו למשרד וישדרו גם משהו ביתי ואישי יותר אבל במקביל יהיו קלילות וחדשניות, נוצרה התרבות החדשה של תמונות על קנבס.

עצם זה שיודעים שתמונות על קנבס זו התרבות הרווחת היום זה לא מספיק. השאלה הנשאלת היא: איך עושים את זה? מה התמונות על קנבס שהכי מומלץ לתלות במשרד? על מנת לענות על השאלות האלו בקצרה, יש לנו שלושה טיפים מרכזיים עבורכם:

תמונת נוף מנצחת תמיד

על מנת שהמשרד שלכם יקבל אשליה מסוימת של מרחב, תלו תמונה של נוף. עדיף תמונה שאתם צילמתם איפה שהוא – בין אם מדובר על תמונה שצולמה בטיול אחרי הצבא או סתם תמונה שצולמה בטיול משפחתי. תמונות נוף תמיד יוצאות מוצלח כאשר צריך להדפיס אותן כתמונות על קנבס, אז אם יש ספק, אין ספק: אם אתם לא מוצאים תמונה הולמת, תמונות נוף יהיו מנצחות באופן גורף כתמונות על קנבס.

תמונות משפחתיות

אדם שמחובר למשפחה שלו הוא בדרך כלל אדם מאושר יותר. לכולנו קשה לבלות המון שעות במשרד במקום להיות עם האהובים שלנו, אבל לפחות אנחנו יכולים להתנחם בתמונות על קנבס עם הדפסים של בני המשפחה. מאוד קל להדפיס תמונות כאלו, ובדרך כלל מומלץ להביא לכך שהן יהיו תמונות איכותיות אחרת ההדפסה לא תהיה מוצלחת.

תמונות אבסטרקטיות

אם לא מצליחים למצוא שום תמונה שאוהבים, אפשר תמיד לבחור תמונה אבסטרקטית. צריך לראות שמתחברים לצבעים ולסגנון ואז לא צריך יותר מתמונה אחת בחדר משום שהן תמיד שואבות את מלוא תשומת הלב.

אל תוותרו לעצמכם עם התמונות על הקירות. תמונות על קנבס הן תמונות פשוטות מאוד להכנה ויכולות להוסיף רבות למשרד שלכם ולאווירה שתהיה בו.

 

איך מכינים אלבום בקלות ובמהירות – אלבומי אתר לעיצוב אלבום דיגיטליים ותמונות קנבס 

בדקנו: מה עדיף,אלבום תמונות דיגיטלי, אלבום מסורתי או בעצם תמונה על קנבס?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

log in

reset password

Back to
log in